- Výprodej
- Pruty 1+1
- Navijáky 1+1
- Prut + naviják
- Naviják + Vlasec
- Akční sety
- Kaprový program
- Feederový program
- Přívlačový program
- Sumcový program
- Plavačkový program
- Mořský program
- Muškařský program
- Zimní rybolov
- Rybářské pruty
- Rybářské navijáky
- Batohy
- Bivaky
- Bižuterie, drobnosti
- Bojky, markery
- Broďaky, prsačky
- Čelovky, svítilny
- Čluny a elektromotory
- Deštníky
- Echoloty
- Háčky
- Jigové hlavičky
- Jídelní soupravy, vařiče
- Jehly, vrtáky, dotahovače
- Krabičky, kufříky, kbelíky
- Křesla
- Krmení
- Lehátka
- Nože, nůžky, kleště, peany
- Oblečení
- Podběráky
- Pouzdra na pruty
- Pouzdra a obaly
- Podložky, vážíci saky
- Polarizační brýle
- Pomůcky a vychytávky
- PVA program
- Rollbaly
- Signalizátory
- Spací pytle
- Splávky, kačeny
- Stojany, vidličky, hrazdy
- Swingery
- Šňůrky, šnůry, olověnky
- Tašky
- Umělé nástrahy na dravce
- Váhy, saky, metry
- Vezírky, čeřeny, řízkovnice
- Vrhače návnad
- Vlasce, fluorocarbon
- Vozíky
- Vzduchovací motorky
- Zátěže, olova, krmítka
- Dárky k objednávkám
- Dárkové poukazy
Karel Nikl Nikl LUM-X YELLOW Liquid Glow 115ml


U Vás - 04.07.2022


U Vás - 04.07.2022


U Vás - 04.07.2022


U Vás - 04.07.2022


U Vás - 04.07.2022
Maximální účinnost, skvělé výsledky!
LUM-X je skvělý atraktor sloužící hlavně jako booster, nebo jako dip. Je vyroben tak, aby se velmi rychle vsáknul do boilies, pelet, PVA punčošek, rohlíkového boilies, těst, pufů a extrud, nebo do krmítkové směsi. LUM-X je atraktivní kapalina, která ve vodě vytváří intenzivní, barevný zákal. Důležitější však je, ze uvolňující a rozptylující se mrak, do vodního prostředí rozšiřuje nejen příjemné vůně, ale i chutě. Ryby velmi intenzivně LUM-X vnímají, díky chuťovým složkám se u nich instinktivně spouští chuť k jídlu a začínají vyhledávat v okolí cokoliv k snědku.
LUM-X dokáže provonět celý vodní sloupec a pomalu jím propadává ke dnu. Skvěle se tak hodí i při lovu na zig-rig. Namočte nástrahu a při krmení, přidejte vždy pár kapek do rakety – vaše krmné místo bude maximálně atraktivní!
Nejraději však používáme LUM-X pro zatraktivňování PVA punčošek, anebo jako dip plovoucích i potápivých nástrah. Po dopadu na dno, se LUM-X pomalu uvolňuje do okolního prostředí a velmi rychle přiláká ryby ke krmení. Proplouvající ryby budou navíc, svým vířením nadále rozptylovat LUM-X do okolí a tím tak lákat další a další ryby k příjmu potravy.
Vyzkoušejte LUM-X a sami poznáte jeho sílu a účinnost! Záběrů bude více a přijdou mnohem rychleji než bez jeho použití.
Nabízíme ve 2 barvách a 10 příchutích.
Příchutě v červené barvě:
Příchutě ve žluto-zelené barvě: