Od 27.12.2020 je naše prodejna UZAVŘENA. Bude pro Vás nachystáno výdejní okénko a budeme přijímat telefonické objednávky. Děkujeme za pochopení. zde
RYBÁŘSKÉ POTŘEBY MOŠNOV
RYBÁŘSKÉ POTŘEBY MOŠNOV
Věrnostní program 4 až 12% na každý nákup
chci vědet víc

WFT - Multiplikátor LINE COUNTER 855 RH

Akce
-52%
Původní cena
5 390 Kč s DPH
Cena
2 590 Kč s DPH
Po přihlášení
2 590 Kč s DPH
Dostupnost
Skladem v E-shopu
Výrobce
Kód zboží
200 855
Záruční lhůta
24 měsíců
Nakupte ještě za 1 000 Kč a budete mít dopravu ZDARMA!

WFT - Multiplikátor LINE COUNTER 855 RH

 

Nejmodernější multiplikátor WFT s přesným elektronickým ukazatelem odvinuté šňůry a řadičem.Pro svoji nízkou hmotnost a kompaktní tvar doporučujeme pro rybolov na hloukách s prutem o nižší vrhací zátěži. Velký,vodotěšný, dobře čitelný LCD displej s minimální spotřebou energie. Pro jednodušší obsluhu předprogramované průměry šňůr WFT KG STRONG.Nekonečná pojistka zpětného chodu spolu se 7 kuličkovými ložisky z pravé oceli zabezpečují lehky a  pevný chod převodů.

Jemně nastavitelná brzda volnoběhu zajišťuje lehké odvíjení při zapnutí volnoběhu.  Mezi počítadlem a převody není žádné mechanické spojení. Tím  neztrácíme při rybolovu na hloubkách pro požadované odvinutí šňůry žádný čas.

Hvězdicová brzda pracuje volnoběžně  i za použití tenkých šňůr a tím se multiplikátor stává zajimavým i při chytání trollingem. Nastavitelná délka kliky pro ovlivnění  a vynaložení síly při navíjení.

Vybavení :elektronický ukazatel odvinuté šňůry do 999 m, 7 + 1 kuličkových ložisek,nekonečná pojistka zpětného chodu,řadič,hliníková cívka, precizní hvězdicová brzda, převod 1:5,1  kapacita 220 m/WFT 22 KG STRONG.

 

registrace