Vše o nahazovacím sonaru Deeper

Deeper Smart Sonar PRO+ je unikátní sonar, který používají jak příležitostní, tak profesionální rybáři po celém světě! 

Deeper vysílá zvukové signály, jejichž odrazy od předmětů okamžitě zpracovává a vizualizuje. To umožňuje zachytit polohu i relativní velikost ryb v hloubce až 80 metrů! Zároveň poskytuje důležité informace o hloubce vody, teplotě, hlavně však reliéfu a struktuře dna! GPS přijímač vám umožňuje vytvářet a ukládat si své vlastní mapy revírů a kdykoliv je znovu studovat. Jedná se o první technologii na světě, která komunikuje přímo s vaším chytrým telefonem nebo tabletem. Už není potřeba tahat k vodě těžké vybavení, Deeper máte kdykoliv při ruce.

Rozdíly mezi variantami

Parametr

Deeper START

Deeper Fishfinder Pro

Deeper Fishfinder Pro+

Typ připojení:

Bezdrátové připojení Wi-Fi

Bezdrátové připojení Wi-Fi

Bezdrátové připojení Wi-Fi, GPS přijímač

Dosah připojení:

až 50 m

až 100 m

až 100 m

Frekvence snímání:

10 snímků za vteřinu

až 15 snímků za vteřinu

až 15 snímků za vteřinu

Rozlišení snímání:

Rozlišení snímání rozpozná objekty ve vzdálenosti až 7,8 cm 

Vyšší rozlišení snímání rozpozná objekty ve vzdálenosti až 1,3 cm a umožňuje zachytit pod vodou menší objekty

Vyšší rozlišení snímání rozpozná objekty ve vzdálenosti až 1,3 cm a umožňuje zachytit pod vodou menší objekty

Dynamický rozsah:

Standardní dynamický rozsah

8x větší rozsah umožňuje přesnější detekci objektů pod vodou

8x větší rozsah umožňuje přesnější detekci objektů pod vodou

Režim obrazovky

Běžný režim obrazovky

Běžný režim včetně denního a nočního režimu obrazovky

Běžný režim včetně denního a nočního režimu obrazovky

 

11 důvodů pro deeper

Žádné monitory, kabely a externí baterie

Deeper se jednoduše spáruje s chytrými mobilními telefony nebo tablety. Je tím zcela eliminována potřeba využívat jakákoliv další zařízení. Se svou hmotností 100g a průměrem 6,5 cm je Deeper to jediné, co si rybář bere navíc.

Výkon profesionálního sonaru

V Deeperu máte vše, co byste čekali od profesionálního sonaru. Přesné vykreslování dna, možnost přepnout na raw data (barevně rozlišená struktura dna, oblouky),možnost nastavení dvou paprsků 55° a 15°, zobrazení relativní velikosti ryb.

Mapy a GPS

S Deeperem využíváte podrobné Google Maps, na kterých se lokalizujete pomocí GPS. Své pozice lze ukládat a připisovat k nim poznámky.

Žádná omezení

Nahozen ze břehu, z mola v přístavu, tažen za lodí, využíván při lovu skrz led...Deeper má uplatnění naprosto všude a to bez omezení.

Záruka kvality

Deeper není „made in China“. Vývoj i výroba probíhá v EU a výrobek splňuje všechny přísné legislativní nároky. Samozřejmá je 2letá záruční lhůta. My navíc při jakémkoliv problému garantujeme okamžitou výměnu kus za kus. Žádné výmluvy, třicetidenní čekací lhůty apod.

Aplikace

Aplikace je ke stažení zdarma v češtině i slovenštině. Její ovládání je zcela intuitivní a umožňuje propojení s užitečnými informacemi, jako například předpověď počasí, kalendář, poznámky, přístup na sociální sítě. Další předností aplikace je pohled do historie a možnost studovat dno zpětně.

Podpora

Deeper je nabízen jen v několika obchodech. Hlavním kritériem pro výběr prodejce je profesionalita, znalost produktu a přístup k zákazníkovi. Při jakýchkoliv dotazech je možné obrátit se zpětně na obchod, popřípadě přímo na distributora. Zákazníkům bude vždy věnována maximální péče a to nejen v okamžicích před prodejem.

Cena

Deeper je plnohodnotný sonar, od kterého lze mít stejná očekávání jako od profesionálních sonarů, které jsou však daleko méně dostupné svou cenou i způsobem použití. Poměr cena/kvalita je v případě Deeperu velmi příznivý.

Použití na závodech

Stojí-li před zahájením závodů vedle sebe 10 nebo 100 rybářů, máte jistotu, že Váš mobilní telefon komunikuje pouze s Vaším Deeperem. Deeper má unikátní adresu a nikdy tak nedochází k rušení signálu.

Výdrž baterie

Deeper vydrží být aktivní až 6 hodin. Při vytažení z vody se automaticky vypíná a šetří energii. K nabíjení dochází rychle a pohodlně přes mikroUSB kabel.

Deeper je cool

Designu byla při vývoji věnována veliká pozornost a to se netýká pouze Deeperu, ale také vzhledu aplikace. Deeper zkrátka vypadá skvěle a tak se s ním i budete při rybaření cítit!

Registrujte se