Od 1.10.2022 začíná platit zimní otevírací doba kamenné prodejny. Po-Pá: 9:00 - 17:00, So: 9:00 - 12:00, Ne: Zavřeno. Informace zde

Soutěž srpen / září 2022

Soutěž srpen / září 2022

Vyhlašujeme soutěž o tři rybářské balíčky v celkové hodnotě 10 000Kč.

Soutěž probíhá od 18.8.2022 do 30.9.2022.

Zúčastnit se může každý, kdo splní níže sepsané podmínky soutěže. Při splnění těchto podmínek bude následně zařazen do slosování.

Výhry:

Vylosováni budou tři výherci, každý výherce obdrží jeden rybářský balíček dle pořadí vylosování výherců:

 

1.) 2x Naviják TICA Scepter GTY 6000 FD + Vlasec Asso 0,35mm / 1000m

 

2.) Prut Daiwa Ninja X jigger 2,7m / 8 - 35g / 2D + Naviják TICA Flash Spin 3000 + šňůra Asso PE 4X Power Braid 150m / 0,14mm

 

3.) Přívlačový balíček plný kvalitních produktů značky Relax, Dorado a Musaga (4x wobler Dorado, 35ks gumových nástrah značky Relax, 9x jigová hlavička Musaga + Kšiltovka, tričko, láhev, nerezový hrníček, kelímek a klíčenka značky Relax)

 

Pro účast v soutěži o tři rybářské balíčky, musí být soutěžícím splněny tyto podmínky:

 

1 - Účastník musí být fanouškem facebookové stránky " Rybářské potřeby Mošnov : lovime-ryby.cz ".

 

2Účastník vloží fotografii svého letošního rybářského úlovku pod soutěžní příspěvek na facebookovém profilu Rybářských potřeb Mošnov : lovíme ryby.

 

3 Soutěžní fotografie musí být vložena k soutěžnímu příspěvku nejpozději do 30.9.2022 – 23:59h.

 

4. Účastníkem soutěže se může stát fyzická osoba s doručovací adresou na území České republiky, která splní všechny podmínky účasti v soutěži.

 

Do slosování bude každý soutěžící zařazen pouze jednou, nehledě na množství přidaných soutěžních fotografií – vložení více fotografií neznamená větší šanci ve slosování.

 

Právní informace:

Pořadatelem soutěže je CADOX fishing, s.r.o., se sídlem Mošnov 317, PSČ 742 51, IČO: 27105628, zapsaná v OR vedeném Městským soudem v Praze.

*

Soutěž není žádným způsobem provozována, sponzorována nebo spojena s Facebookem a Facebook za ni neručí. Informace poskytnuté v rámci soutěže poskytujete pořadateli, nikoliv Facebooku. Všechny dotazy, komentáře nebo stížnosti ohledně soutěže musí být směřovány pořadateli, nikoliv Facebooku.

*

Každý účastník soutěže přidáním své soutěžní fotografie automaticky souhlasí s případným použitím fotografie pro marketingové účely firmy Cadox fishing s.r.o.

*

Účastníkem soutěže se může stát fyzická osoba s doručovací adresou na území České republiky, která splní všechny podmínky účasti v soutěži (dále jen „účastník“). Účastník nemusí být zákazníkem pořadatele.

*

Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo jakýchkoliv organizačních změn, jakož i zásahu do pravidel soutěže a právo kdykoliv soutěž ukončit bez náhrady, a to po celou dobu trvání soutěže.

 

Vyhlášení soutěže a vyzvednutí výhry:

Formou losování budou vybráni tři výherci, z nichž každý obdrží jeden výherní balíček. Losování výherců, včetně jejich oznámení, bude uveřejněno na facebookových stránkách " Rybářské potřeby Mošnov : lovime-ryby.cz " formou videa dne 4.10.2022. Výherci budou následně také kontaktováni formou soukromé facebookové zprávy na profilu, z nějž sdíleli soutěžní fotografii.

*

Výherci si mohou vyzvednout svou výhru na Kamenné prodejně rybářských potřeb v Mošnově. Pokud výherce není schopen vyzvednout výhru osobně, může mu být na náklady pořadatele zaslána přepravcem GLS na adresu, kterou si výherce zvolí.

*

Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo jakýchkoliv organizačních změn, jakož i zásahu do pravidel soutěže a právo kdykoliv soutěž ukončit bez náhrady, a to po celou dobu trvání soutěže.

 

V Mošnově dne 17.08. 2022

Ověřeno našimi zákazníky
99% zákazníků doporučuje náš obchod (z 16485 recenzí). Prohlédněte si vybraná hodnocení našich zákazníků.
Další hodnocení na Heureka.cz
registrace