Výherce soutěže o losování cen ze dnů Lovíme ryby naleznete  zde

Reklamační oddělení

Pár jednoduchých kroků jak vyřídit reklamaci.

1. Kontaktujte nás : Kontaktujte naše reklamační techniky p.Martiník, paní. Kremerová +420 733 300 046 po-pá 9-16h. Ten se Vám pokusí poradit a případně závadu vyřešit. Pokud se to nepovede postupujte dále.

2. Zabalte zboží: Zboží pečlivě zabalte např: do bublinkové folie. Do zásilky přiložte kopii nákupního dokladu , kontakt na Vás a adresu kam vyřízenou reklamaci budeme posílat. Na zásilku napište Reklamace

3. Poslání: Pošlete nám balík přepravní službou (například Českou poštou) na adresu "Rybářské potřeby" č.p. 317, Mošnov, 742 51  Zásilka nesmí být zaslána na dobírku. V takovém případě ji nemůžeme příjmout. 

4. Zahájení reklamačního řízení  : Ode dne kdy jsme přijali Váš balík běží reklamační lhůta 30 dnů. 

5. Vyřízená reklamace : Jakmile bude reklamace vyřízená tak vás kontaktujeme a sdělíme Vám ,že budeme zásilku odesílat k Vám na adresu, kterou jste zaslali spolu s reklamací. Dopravné k Vám je zdarma. 

Pokud potřebujete poradit stačí zavolat tel. : +420 733 300 046

 

Ochotní prodavači, velký výběr na velké ploše -dobře se vybírá.
Ochotný personál, držák deštníku nepasoval, okamžitě na prodejně vyměněno. ,Dost velký výběr zboží.
Nic
Robert, 
Kopřivnice 
04.02.2026 09:23:11
 
Rychlost a komunikace
Petr, 
Ostrava-Dubina 
04.02.2026 09:15:39
 
Rychlé dodání, nejlepší cena, dárek.
Petr, 
Hlinsko 
03.02.2026 11:25:53
 
Registrujte se